Presentation
| Tillbehör | Kabel |
| Translation missing: sv.prezentare.cablu_retractabil | Ja |
| Anslutning | USB-C - USB-C |
| Produktfärg | Svart |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Kabellängd | 0.8m |
| Effekt | 60W |
Försäljningspaket
| Förpackning | Blister |
| Produktens skick | Ny |
| Tillbehör | Kabel |
| Translation missing: sv.prezentare.cablu_retractabil | Ja |
| Anslutning | USB-C - USB-C |
| Produktfärg | Svart |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Kabellängd | 0.8m |
| Effekt | 60W |
| Förpackning | Blister |
| Produktens skick | Ny |



Ordning och komfort
Välj mellan de tre justeringsalternativen beroende på dina behov. Otroligt, eller hur?
Säkerhet!
Utan risk för överhettning eller överspänning under laddning av dina enheter.
Specifikationer:
Material: TPE, polykarbonat, silikon, aluminiumlegering;
Effekt: PD60W;
Ström ut: 20V/3A;
Kabellängd: 0.8m;
Vikt: 38g.
