Presentation
| Tillbehör | Kabel |
| Indragbar kabel | Nej |
| Anslutning | USB-C - USB-C |
| Produktfärg | Vit |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Kabellängd | 2m |
| Effekt | 100W |
Försäljningspaket
| Förpackning | Blister |
0.00 SEK
I lager
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Ta emot din beställning i tid med hjälp av våra effektiva och pålitliga leveranstjänster.
Från produktfrågor till support efter köp – vårt team av specialister finns här för att hjälpa dig.
Om du inte är helt nöjd med ditt köp, vänligen kontakta vår kundtjänst. Visa mer






| Tillbehör | Kabel |
| Indragbar kabel | Nej |
| Anslutning | USB-C - USB-C |
| Produktfärg | Vit |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Kabellängd | 2m |
| Effekt | 100W |
| Förpackning | Blister |



Hög hållbarhet
Tillverkad av aluminiumlegering och flätad nylon, tål Blueo typ C-kabeln dagligt slitage och upprepade böjningar. Dess robusta struktur förlänger användningstiden och säkerställer stabil och tillförlitlig funktion dag efter dag.
Stabil och snabb dataöverföring
Förutom snabb laddning tillåter typ C-kabeln pålitlig och konstant dataöverföring mellan enheter. Flytta stora filer mellan laptop och telefon utan avbrott eller signalbortfall.
Specifikationer:
Material: ABS, aluminium, nylon;
Kontakter: 2 x Type-C;
Dataöverföringshastighet: 480Mbps;
Kabellängd: 2m.

Alternativa produkter
Du kanske också gillar
Köps ofta tillsammans
Uppgradera till
Populära i samma kategori