Trådlös Extern Batteri Proove Hoodman, 10000mAh, 20W, PD + FQI, 1 x QI - 1 x USB-C, Grå PBH120010003
ID: 374471
EAN: 6901112391441
Skatter ingår. Frakt beräknas i kassan.
24 månader
I lager
Garanterad leverans i tid
Ta emot din beställning i tid med hjälp av våra effektiva och pålitliga leveranstjänster.
Expertkundsupport
Från produktfrågor till support efter köp – vårt team av specialister finns här för att hjälpa dig.
Returnera produkten
Om du inte är helt nöjd med ditt köp, vänligen kontakta vår kundtjänst. Visa mer
Visa alla uppgifter
Presentation
Utgångsgränssnitt 1 x QI / 1 x USB-C
Laddningseffekt 20W
Laddningsteknik Snabb trådlös / Power Delivery
Proove
  • MagSafe-laddning
  • Intelligent skydd
  • Specifikationer:
  • Material: flamskyddad polykarbonat;
  • Batterityp: litium-polymer;
  • Ingångsportar: Type-C, Lightning;
  • Utgångsport: Type-C;
  • Standard för trådlös laddning: Qi;
  • Protokoll för snabbladdning: PD, AFC, FCP, SCP, QC2.0-5.0;
  • Batterikapacitet: 10000mAh;
  • Type-C ingångsström: DC5V/3A, 9V/2A;
  • Lightning ingångsström: DC5V/2A, 9V/2A;
  • Type-C utgångsström: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A;
  • Type-C utgångseffekt: 20W;
  • Effekt för trådlös Qi-laddning: 5W / 7.5W / 10W / 15W;
  • Maximal effekt: 20W;
  • Dimensioner: 103 x 67 x 19mm;
  • Vikt: 225g.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%