Bil laddare med USB-C kabel Lisen, 101W, 3.25A, 1 x USB-A - 3 x USB-C, Svart YL0223120021
ID: 374548
EAN: 6941237431318
Skatter ingår. Frakt beräknas i kassan.
24 månader
I lager
Garanterad leverans i tid
Ta emot din beställning i tid med hjälp av våra effektiva och pålitliga leveranstjänster.
Expertkundsupport
Från produktfrågor till support efter köp – vårt team av specialister finns här för att hjälpa dig.
Returnera produkten
Om du inte är helt nöjd med ditt köp, vänligen kontakta vår kundtjänst. Visa mer
Visa alla uppgifter
Presentation
Indragbar kabel Nej
Kabelkontakt USB-C
Snabbladdning Ja
Laddarport (utgång) 1 x USB-A / 3 x USB-C
Laddningseffekt 101W
Laddningsteknik Adaptiv Snabbladdning / Mi Snabbladdning / Power Delivery / Snabbladdning
Typ av laddare Bil laddare med USB-C kabel
Försäljningspaket
Förpackning Blister
Lisen
  • Effektiv laddning
  • Lisen-billaddaren erbjuder hög effekt för snabb laddning av enheter direkt i bilen.
  • Fyra portar
  • Specifikationer:
  • Material: ABS, polykarbonat;
  • Portar: 3x Type-C, USB-A;
  • Maximal effekt: 101W;
  • Ingångsspänning: 12V/5A, 24V/5A;
  • Utgång USB-A / USB-C2 / USB-C3: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A;
  • Utgång USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A;
  • Effekt USB-A: 36W;
  • Effekt USB-C2 / USB-C3: 36W;
  • Effekt USB-C1: 65W;
  • Dimensioner: 72 x 54 x 30mm;
  • Vikt: 32g;
  • Paketet inkluderar: billaddare, Type-C till Type-C-kabel.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%