Baseus Power Pro Elektrisk Bilinverter, 150W CGNB020101
ID: 371589
EAN: 6932172628093
Skatter ingår. Frakt beräknas i kassan.
24 månader
Slut i lager
Garanterad leverans i tid
Ta emot din beställning i tid med hjälp av våra effektiva och pålitliga leveranstjänster.
Expertkundsupport
Från produktfrågor till support efter köp – vårt team av specialister finns här för att hjälpa dig.
Returnera produkten
Om du inte är helt nöjd med ditt köp, vänligen kontakta vår kundtjänst. Visa mer
Visa alla uppgifter
Presentation
Produktsortiment Power Pro
Produkttyp Elektrisk bilomvandlare
Välj denna elektriska omvandlare för snabba laddningar. Utnyttja konstant energi för dina enheter medan du reser mot önskad destination. Din önskan blir verklighet! Tryck bara på startknappen på den elektriska omvandlaren för bilen och njut av flera och säkra laddningar. Alla fördelar i en enda produkt! Du behöver denna power omvandlare som stöder snabbladdning. Ladda enheter över hela världen tack vare denna produkt med inbyggd CN/US/EU-kontakt. Specifikationer: Material: ABS, polykarbonat; DC-ingång: 12V/20A; AC-utgång: 200V/240V; USB-utgång: 5V/2.4A, 9V/2A, 10V/2.25A, 12V/2.5A; Type-C1/Type-C2-utgång: 5V/2.4A, 9V/3A, 12V/2.5A; USB + TYPE-C2-utgång: 5V/4.8A; Effekt (USB + TYPE-C2) + Type-C1: 24W+30W; Total effekt: 150W; Mått: 176 x 71 x 39mm; Vikt: 346g.
Customer Reviews
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%