Presentation
| Tillbehör | Kabel |
| Indragbar kabel | Nej |
| Anslutning | USB-C - USB-C |
| Produktfärg | Svart |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Produktsortiment | EP-DA705BBE |
| Kabellängd | 1m |
| Effekt | 25W |
Försäljningspaket
| Förpackning | Bulk |
| Innehåll | Kabel |
| Produktens skick | Ny |
0.00 SEK
I lager
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Ta emot din beställning i tid med hjälp av våra effektiva och pålitliga leveranstjänster.
Från produktfrågor till support efter köp – vårt team av specialister finns här för att hjälpa dig.
Om du inte är helt nöjd med ditt köp, vänligen kontakta vår kundtjänst. Visa mer


| Tillbehör | Kabel |
| Indragbar kabel | Nej |
| Anslutning | USB-C - USB-C |
| Produktfärg | Svart |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Produktsortiment | EP-DA705BBE |
| Kabellängd | 1m |
| Effekt | 25W |
| Förpackning | Bulk |
| Innehåll | Kabel |
| Produktens skick | Ny |

Produs ambalat bulk ,de calitate original Samsung foarte multumit . Recomand clar
Calitate, ca de obicei.
Produs de calitate. Se vede ca este original Samsung. Recomand. Ft incantat de toate produsele ambalate bulk
Alternativa produkter
Du kanske också gillar
Köps ofta tillsammans
Uppgradera till
Populära i samma kategori