Presentation
| Tillbehör | Kabel |
| Indragbar kabel | Nej |
| Anslutning | USB-C - Lightning |
| Produktfärg | Svart |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Kabellängd | 1m |
| Effekt | 30W |
Försäljningspaket
| Förpackning | Blister |
| Produktens skick | Ny |
| Tillbehör | Kabel |
| Indragbar kabel | Nej |
| Anslutning | USB-C - Lightning |
| Produktfärg | Svart |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Kabellängd | 1m |
| Effekt | 30W |
| Förpackning | Blister |
| Produktens skick | Ny |



Väl genomtänkt design
Den 90-graders vinklade kontakten underlättar effektiv hantering av Type-C-datakabeln och minskar avsevärt trycket på kontakterna. På så sätt får du en smidig användning utan avbrott eller funktionsfel och en längre livslängd.
En enastående upplevelse
Oavsett om du använder den för att snabbt ladda din telefon eller överföra viktiga data, säkerställer denna Lightning-kabel från Lito optimala förhållanden för varje uppgift. Både längden och de högkvalitativa materialen ökar komforten och säkerheten i din interaktion.
Specifikationer:
Material: flätad nylon, zinklegering;
Kontakter: Type-C, Lightning;
Effekt: 30W;
Kabellängd: 1m.
