Presentation
| Tillbehör | Kabel |
| Anslutning | USB-C - Lightning |
| Produktfärg | Svart |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Produktsortiment | S-A11 |
| Kabellängd | 0.25m |
| Effekt | 20W |
Försäljningspaket
| Förpackning | Blister |
| Innehåll | Kabel |
| Produktens skick | Ny |
0.00 SEK
Låg lagernivå
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Ta emot din beställning i tid med hjälp av våra effektiva och pålitliga leveranstjänster.
Från produktfrågor till support efter köp – vårt team av specialister finns här för att hjälpa dig.
Om du inte är helt nöjd med ditt köp, vänligen kontakta vår kundtjänst. Visa mer














| Tillbehör | Kabel |
| Anslutning | USB-C - Lightning |
| Produktfärg | Svart |
| Funktionalitet | Data och Laddning |
| Produktsortiment | S-A11 |
| Kabellängd | 0.25m |
| Effekt | 20W |
| Förpackning | Blister |
| Innehåll | Kabel |
| Produktens skick | Ny |



Alternativa produkter
Du kanske också gillar
Köps ofta tillsammans
Uppgradera till
Populära i samma kategori